Zmień myślenie, zmień jedzenie

Chcesz zmienić swój sposób odżywiania na zdrowszy i cieszyć się efektami na stałe?

Masz dość chwilowych zrywów, krótkotrwałych rezultatów i wyrzutów sumienia?

Chcesz cieszyć się ładną sylwetką, ale bez poczucia, że wszystkiego musisz sobie odmawiać?

Rzeczywistość jest trochę inna:

Mimo podejmowanych prób nie udało Ci się trwale schudnąć

Po małych odstępstwach od przyjętych zasad, stare nawyki wracały

Czasami wydaje Ci się, że to jedzenie rządzi Tobą, a nie Ty nim

Ciągle brakuje Ci czasu, bo zdrowe odżywianie kojarzy Ci się z czymś czasochłonnym


Wyobraź sobie, że jest inna metoda niż kolejna dieta.

Że możesz zacząć panować nad tym co jesz, że potrafisz świadomie dokonywać dobrych dla Ciebie wyborów, zyskując lepsze samopoczucie i szczuplejszą sylwetkę.

Mogę Ci w tym pomóc

Nazywam się Barbara Janysek

Wspieram kobiety w zmianie nawyków żywieniowych, skutecznym odchudzaniu i zwiększaniu pewności siebie.

Jestem psychodietetykiem, doradcą żywieniowym i coachem. Prowadzę swój gabinet, a także pracuję przez Skype, organizuję warsztaty. Jestem autorką bloga fitStrategia

Teraz korzystając ze swojej wiedzy i doświadczenia stworzyłam kurs on-line, abyś i Ty mogła zapanować nad swoim jedzeniem.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem


g -

Zobacz co inne kobiety mówią o pracy ze mną

Właściwa osoba na właściwym miejscu – to zdanie idealnie opisuje Basię Janysek. Pasja, wiedza i chęć pomocy osobom z problemami to cechy idealnego psychodietetyka, którego mianem mogę określić Basię. Dodatkowo przekonała mnie do siebie poprzez umiejętność łatwego rozmawiania z ludźmi i możliwość zaufania w 100%. Gdyby nie pomoc Basi byłabym już w kompletnej depresji i tragicznym stanie fizycznym. A jak jest na obecną chwilę? Coraz lepiej, efekty są bardzo dobre i mam nadzieję, że z czasem będą jeszcze lepsze! Polecam z całego serca!

Magda, Gliwice
Przed podjęciem współpracy miałam spore obawy i tak naprawdę brak nadziei, ze mogę w ogóle schudnąć. Zaryzykowałam, bo nie miałam już nic do stracenia. Zmieniło się moje podejście do odżywiania w ogóle, wyrobiłam w sobie zdrowe nawyki, które już na początku poskutkowały utratą nadprogramowych kilogramów. 
Basia jest osobą która zmusza do myślenia nad sobą, w pozytywnym znaczeniu. Na wymówki i problemy zawsze znajdzie rozwiązanie. Reszta zależy już tylko od nas. 
Jako weteranka przeróżnych diet z odwrotnym skutkiem niestety, polecam serdecznie współpracę z Basią. Jej podejście i metoda w niczym nie przypomina tymczasowych diet, w których wywracamy nasze życie do góry nogami, tylko metodą małych kroczków polepszamy jakość tego co jemy, jak jemy i jak żyjemy.


Klaudia, Gliwice
Chciałabym serdecznie podziękować Pani Basi za jej współpracę ze mną, za jej profesjonalizm, pogodę ducha, optymizm i motywacje. Nasza współpraca odbywała sie wszak tylko telefonicznie, ale pomogła mi kompletnie zmienić moje niezdrowe nawyki odżywiania. To tak jakby Pani Basia włączyła mi ten właściwy przycisk w mojej głowie, który już na zawsze jest zaaktywowany. Jeszcze raz dziękuje Pani Basiu!

Lilianna, Niemcy

Mój kurs pozwoli Ci zmienić podejście do jedzenia, a dzięki temu poczuć, że to Ty decydujesz o tym, co i kiedy jesz.

Przekonasz się, że zdrowe odżywianie wcale nie musi być skomplikowane, ani czasochłonne.

Dowiesz się jak radzić sobie w sytuacjach stresowych, inaczej niż sięgając po jedzenie.

Kurs składa się z 3 modułów:

Kurs Zmień myślenie, zmień jedzenie trwa 21 dni.

To program online, czyli możesz realizować go, kiedy chcesz, bez względu na to, gdzie się znajdujesz – w Polsce, czy innym dowolnym miejscu na świecie – potrzebny Ci jedynie dostęp do Internetu.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem


g -

Kurs on-line, czyli co?


Kurs polega na codziennej wysyłce lekcji ze specjalnie opracowanymi materiałami i praktycznymi zadaniami na maila.

Dodatkowo dla Kursantek utworzona będzie specjalna tajna grupa wsparcia na Facebooku, w której będziesz mogła dzielić się przemyśleniami i doświadczeniami z innymi kobietami.

W tej grupie będę pełniła codziennie dyżur, a więc nie będziesz pozostawiona sama sobie – kurs będziesz realizować pod moją opieką.

Podczas trwania kursu odbędą się także 2 ekskluzywne webinary tylko dla Uczestniczek.


Start kursu - 19 września 2016


Wiele kobiet pragnie odżywiać się lepiej, schudnąć skutecznie, a przy tym zachować radość z jedzenia. Udaje się to tylko niektórym. O spektakularne efekty łatwiej, niż o utrzymanie dobrych rezultatów na stałe.

Jeśli zależy Ci na tym drugim – zapisz się na listę osób oczekujących na kurs i dowiedz się pierwsza, kiedy ruszy kurs. Uzyskasz także możliwość skorzystania z najlepszej oferty i bonusów.

Zapisz się na listę osób zainteresowanych kursem


g -