Dla firm | fitStrategia - psychodietetyka

DLA FIRM

Styl życia wpływa na nasze samopoczucie – zarówno fizyczne, jak i psychiczne, zdrowie, wygląd, a także wydajność i efektywność zawodową. To codzienne wybory decydują o naszych efektach. Warto więc, aby były one jak najlepsze.

Pomogę Ci zadbać o zdrowie Twoich pracowników, a tym samym ich wydajność i zadowolenie z pracy. Razem ustalimy najlepsze rozwiązania, które pomogą Ci zwiększyć dobrostan Twojego zespołu.

Przykładowe tematy warsztatów i szkoleń:

Oprócz tematów związanych ze zdrowym stylem życia i psychologią zdrowia jako trener warsztatu umiejętności psychospołecznych mogę przeprowadzić dla Ciebie i Twojego zespołu warsztaty poruszające zagadnienia takie jak:

DLA KLUBÓW FITNESS

Zależy Ci na najwyższej jakości obsługi Twoich Klientów? Chcesz, aby osiągali cele, z jakimi przyszli do klubu? Chcesz, aby Twój klub wyróżniał się na tle innych jako ten, który szczególnie dba o swoich klubowiczów?

Zorganizuj dedykowane warsztaty!

Spraw, aby uczestnicy zajęć byli zmotywowani do kontynuowania treningów i zmian w stylu życia, a dzięki temu osiągali efekty, jakich pragną.

Dodaj wartość do karnetów, organizując spotkania nt. motywacji, wytrwałości, zasad zdrowego stylu życia do zastosowania w praktyce.

Skontaktuj się ze mną,a wspólnie ustalimy spójną strategię działania i dobierzemy najlepsze możliwe rozwiązania.

DLA SALONÓW KOSMETYCZNYCH

Prowadzisz salon kosmetyczny i zależy Ci na tym, aby dostarczać swoim klientkom tego, czego potrzebują? Wiesz, że wygląd zależy również od stylu życia, sposobu odżywiania, a także nastawienia? Chcesz zadbać o swoje klientki holistycznie?

Być może organizujesz event albo chcesz, aby Twój salon wyróżniał się jako ten, który kładzie nacisk na najwyższą jakość oraz kompleksowe dbanie o urodę i samopoczucie swoich klientek?

Razem opracujemy najlepsze rozwiązanie pasujące do Twojego salonu i profilu działalności.

Sprawdź co inni mówią o współpracy ze mną:

Barbara Janysek w roli prowadzącej warsztaty to zawsze strzał w dziesiątkę. Przygotowana, otwarta na Uczestniczki, komunikatywna. Basia to szkoleniowiec w 100% skupiony na potrzebach grupy. Zajęcia prowadzi z lekkością, humorem, jednocześnie zawierając w warsztatach masę potrzebnych treści. Polecam!

KOD Stylu

Basia Janysek wystąpiła jako prelegentka na organizowanej przeze mnie konferencji „Kobiety Kobietom”, która miała miejsce 22 marca 2017 roku w Krakowie.

Basia w bardzo ciekawy i inspirujący sposób opowiedziała o budowaniu nawyków żywieniowych oraz mitach związanych z odchudzaniem. Jej wykład spotkał się ze szczerym zainteresowaniem, a bezpośredniość przekazu zachęciła kobiety do zadawania pytań również po wystąpieniu.

Basia oprócz merytorycznej wiedzy, ma swobodę wypowiedzi i potrafi w sposób elastyczny dopasować się do oczekiwań publiczności. Do tego urok osobisty i wdzięk, które sprawiają, że jest doskonałym mówcą, który potrafi zainspirować kobiety do dbania o siebie w mądry i skuteczny sposób.

Barbara Kohlbrenner

SKONTAKTUJ SIĘ ZE MNĄ