Opinie | fitStrategia - psychodietetyka
Twoje zdanie ma znaczenie
Zobacz co inne wspaniałe kobiety mówią o pracy ze mną.

Konsultacje dały mi luz związany z odchudzaniem - i tu mam największą korzyść. Wcześniej obsesyjnie martwiłam się / wkurzałam i miałam wyrzuty sumienia podczas naprzemiennego wyścigu o szczupłą sylwetkę i „folgowania sobie” w fazach „mam wszystko gdzieś”.

Dowiedziałam się, gdzie leży mój największy problem – w niejedzeniu w pierwszej części dnia. Teraz świadomie bardzo dbam o to, żeby jeść, nawet jeśli zapominam o uczuciu głodu, które chwilami się pojawia a potem znika przykryte kawą.

Dałam sobie zgodę na poszukiwanie ulubionej formy sportu - i obecnie każda aktywność jest dla mnie ok - w jednym tygodniu dwa razy idę na rower i raz na długi spacer, innym razem idę na fitness i pobiegać. Dzięki konsultacjom u Ciebie odkryłam, że to poszukiwanie samo w sobie może być fajne - jednak zmienność jest wpisana w moją obecną sytuację życiową i nie muszę się wcale przed tym bronić.

Dużo dało mi też przyjrzenie się mojej asertywności jedzeniowej (o ile ta życiowa jest całkiem spoko, jedzeniowa była do poprawki). Ten punkt nawiązuje też trochę do punktu nr 1 - czyli wyścigu, w którym tkwiłam i który powodował duży stres.

Gosia | Katowice

Współpraca z Basią nauczyła mnie paradoksalnie jak nie być na "diecie", a jak dbać o siebie wybierając to co dla mnie dobre, a spadek kilogramów to efekt uboczny. Uświadomiła mi, że zasługuje na to by dbać o siebie, pomogła mi rozprawić się z przekonaniami, które mi nie pomagały. Współpraca z Basią sprawiła, że jestem pewniejsza siebie i wpłynęła na poprawę jakości mojego życia :) Bardzo mnie cieszy ze Basia podeszła do mnie holistycznie i razem doszłyśmy do sedna przyczyn, dzięki temu umiem kontynuować zmianę i jestem o wiele spokojniejsza.

Jak najbardziej polecam współpracę z Basią wszystkim którzy uważają, że ich podejście do jedzenia sprawia, że nie czują się z tym dobrze, którzy chcą pracować nad psychika w tym kierunku.

Daria Molenda

Myślę, że najbardziej wartościowe i najważniejsze podczas naszych spotkań było dla mnie to, że niezależnie od nadmiaru kilogramów oraz mojego samopoczucia, czułam się przy Pani dobrze, nie odczuwałam swoich kompleksów i wiedziałam, że Pani podchodzi bardzo serio do moich problemów.

Ola N. – Gliwice | Nauczyciel

Gorąco polecam Panią Basię, jest kompetentna, cierpliwa i sympatyczna. Miałam z nią konsultacje przez Skype od grudnia 2017 do lutego 2018 roku. Z ogromną cierpliwością i zaangażowaniem wspierała mnie w mojej zmianie na lepsze, zdrowsze odżywianie. Rozmowy przez Skype funkcjonowały bardzo dobrze, a konsultacje były warte każdej złotówki. Moje nowe nawyki zdrowego odżywiania dają mi więcej zdrowia i sił. Te nawyki zostaną już ze mną na zawsze. Dziękuje pani Basiu!

Iwona Jacobsson - Szwecja

Właściwa osoba na właściwym miejscu - to zdanie idealnie opisuje Basię Janysek. Pasja, wiedza i chęć pomocy osobom z problemami to cechy idealnego psychodietetyka, którego mianem mogę określić Basię. Dodatkowo przekonała mnie do siebie poprzez umiejętność łatwego rozmawiania z ludźmi i możliwość zaufania w 100%. Gdyby nie pomoc Basi byłabym już w kompletnej depresji i tragicznym stanie fizycznym. A jak jest na obecną chwilę? Coraz lepiej, efekty są bardzo dobre i mam nadzieję, że z czasem będą jeszcze lepsze! Polecam z całego serca!

Magda – Gliwice | Biotechnolog

Dzięki współpracy z Basią nauczyłam się wybaczać sobie błędy, być dla siebie dobra. Doszłam do ważnych wniosków, które pozwoliły mi się zmieniać – zrozumiałam, jak bardzo siebie krzywdzę nie dbając o dietę, ruch, odpoczynek czy przyjemności, a jak dużo od siebie wymagam. Dużo się u mnie zmieniło. Zaczęłam zwracać uwagę na prawdziwy głód, jem częściej, za to zdrowiej, wzbogaciłam codzienną dietę o węglowodany i warzywa, których wcześniej brakowało, jestem lepiej zorganizowana i wciąż pracuję nad organizacją dnia, aby mieć czas i na posiłki i na małe przyjemności. Ruszam się, wychodzę z domu, teraz już codziennie. Nauczyłam się gotować pożywne, jednogarnkowe dania. Często piekę pieczywo. Piję kawę dla przyjemności, a nie zapijam nią zmęczenia lub głodu. Rzadziej sięgam po słodycze. Piję zdrowe herbaty i zioła. Pracuję nad higieną snu. Mniej się złoszczę, bo nie chodzę głodna. Mam więcej siły, nie jestem tak bardzo zmęczona. Schudłam! Największą wartością było dla mnie to, że poczułam się doceniona. Zreperowałam swoją pewność siebie. Dużo pracy przede mną, ale teraz już wiem, co mi służy, a co nie. Dopuściłam do głosu swoją motywację wewnętrzną. Polecam pracę z Basią! Ja czekałam zawsze na nasze sesje, bo miło się z nią rozmawia :) Basia potraf w zwykłą, miłą pogawędkę wpleść słowa – klucze, odpowiedzi na ważne pytania, cenne wskazówki. Niczego nie narzuca, ale prowadzi łagodnie – nagle się okazuje, że zmiany następują lawinowo, a najlepsze jest to, że sami je wprowadzamy, bez zakazów i nakazów. Przed podjęciem współpracy spodziewałam się czegoś innego. Wyobrażałam sobie to tak, że dostanę ułożony jadłospis, ja przygotowuję te posiłki i już. Na szczęście, jest inaczej ;) Basia sprowokowała pewne zmiany, do których jednak dochodziłam sama. Zadbała o mnie kompleksowo – o moje ciało jako organizm, który potrzebuje energii w postaci prawidłowego odżywiania, ale również jako kruche naczynie, pełne emocji i potrzeb, o które również trzeba zadbać. DZIĘKUJĘ! To był dla mnie wyjątkowo trudny czas, ale bardzo owocny, Wiele się o sobie nauczyłam. Proces pozytywnych zmian został zapoczątkowany, a ja mam ochotę na więcej :)

Kamila Frąckiewicz – Wrocław

Chciałabym serdecznie podziękować Pani Basi za jej współpracę ze mną, za jej profesjonalizm, pogodę ducha, optymizm i motywacje. Nasza współpraca odbywała sie wszak tylko telefonicznie, ale pomogła mi kompletnie zmienić moje niezdrowe nawyki odżywiania. To tak jakby Pani Basia włączyła mi ten właściwy przycisk w mojej głowie, który już na zawsze jest zaaktywowany. Jeszcze raz dziękuje Pani Basiu!

Lilianna | Pielęgniarka

Dzięki sesjom z Basią stałam się bardziej pewna siebie, otwarta, łatwiej nawiązuje znajomości i przyjaźnie, staram się być bardziej odważna i podejmować działania. Zdecydowane polecam sesje z Basią, a gdyby ktoś zapytał o dobrego coacha, to na pewno wskazałabym właśnie na nią!

Agnieszka – Wałbrzych | Dietetyk kliniczny

Sesje z Basią to nie tylko miła i przyjazna atmosfera, to również skupienie się na konkretach i na tym co nie jest do końca wygodne, a co otwiera oczy i pozwala spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. Polecam Basię, jako skutecznego coacha.

Magda – Toruń | Trener

Spotkania z Basią przepełnione były profesjonalizmem i pełnym oddaniem z jej strony. Basia jako coach jest osobą mocno zaangażowaną w swoją pracę i co dla mnie najważniejsze na pierwszym miejscu stawia na efekt. Mocno zaimponowała mi wysoką kulturą pracy. Polecam sesje z ta osobą.

Karolina – Częstochowa | Pedagog

Basia była bardzo wspierającym i uważnym coachem, zarażającym swoją pozytywną energią. Dzięki temu, że potrafi być również bardzo konkretna - co bardzo cenię i czego potrzebowałam - wspierała mnie bardzo w wypracowywaniu potrzebnych rozwiązań, szukaniu możliwości, porządkowaniu sobie tego co już tak naprawdę w sobie miałam, ale odnajdowałam to w pewnym chaosie... Basia towarzyszyła mi w bardzo ważnym czasie podczas planowania i podejmowania decyzji co do mojej działalności zawodowej, i tego jak ona ma się zmieniać. Zdarzało się nam też "gaszenie pożarów" podczas sesji - gdy znajdowałam się w sytuacji, która wydawała się nie do rozwikłania. Wtedy Basia potrafiła spokojnie i bardzo rzeczowo poprowadzić sesję, tak, że udawało się uzyskać idealne rozwiązania. Dziękuję Ci Basiu za Twoje wsparcie.

Ilona - Warszawa | Właściciel

Warsztaty usystematyzowały moją wiedzę na temat żywienia. Pokazały mi w jaki sposób motywować się do działania i nie poddawać po tygodniu. Przede wszystkim uzmysłowiły mi, że nic nie muszę. Ja po prostu chcę.

Ewelina | Uczestniczka warsztatów "Możesz schudnąć" luty 2017

Polecam warsztaty, bo można sobie wiele uświadomić. Szczególnie dla kogoś, kto nieustannie się odchudza. Warsztaty były bardzo przydatne. Ogrom wiedzy prowadzącej oraz zdrowe podejście. Dużo przekazanych ciekawostek. Wyczerpujące odpowiedzi na pytania.

Monika | Uczestniczka warsztatów "Możesz schudnąć" luty 2017

Bardzo fajny czas :) miła i kompetentna prowadząca, wiedza przekazana w jasny i zrozumiały sposób. Warsztaty na pewno były wsparciem dla wszystkich, którzy chcą zmienić swój styl życia na zdrowszy.

Asia | Uczestniczka warsztatów "Możesz schudnąć" luty 2017

Warsztaty spełniły moje oczekiwania. Liczę na wprowadzenie stałego nawyku – zdrowego odżywiania. Polecam warsztaty wszystkim, bo każdy zasługuje na to, gdyż jest wyjątkowy.

Ola | Uczestniczka warsztatów "Możesz schudnąć" luty 2017

Warsztaty były ciekawe, przebiegały w pozytywnym klimacie, poruszone zostały ciekawe kwestie dotyczące zmiany nawyków żywieniowych. Pozostały jeszcze inne kwestie, które chętnie poruszyłabym na spotkaniach indywidualnych z Basią :)

Daria | Uczestniczka warsztatów "Jak zmienić nawyki żywieniowe"

Warsztaty na pewno dodały mocy, bo jedzenie nie zaczyna się od produktów, tylko od dobrego myślenia i tego, co mamy w głowie. Warsztaty dają do zrozumienia jak działać, co robić. Dla siebie. Spodobał mi się pomysł punktowania swoich celów oraz wyznaczania jednej rzeczy, którą chcę zmienić.

Monika | Uczestniczka warsztatów "Jak zmienić nawyki żywieniowe"

Jeśli chcesz zrobić pierwszy krok do zdrowego stylu życia - przyjdź na warsztaty! Proste ale praktyczne porady, a nie narzucona dieta. Najbardziej podobała mi się możliwość poruszenia własnych problemów żywieniowych.

Beata | Uczestniczka warsztatów "Jak zmienić nawyki żywieniowe"

Bardzo podoba mi się idea "holistycznego" podejścia do problemu z nawykami żywieniowymi. Często mamy przekonanie, że można je kształtować w oderwaniu od innych aspektów naszego życia. Tymczasem równie ważne w kształtowaniu nowych nawyków są np. ilość snu czy organizacja dnia.

Zosia | Uczestniczka warsztatów "Jak zmienić nawyki żywieniowe"

Warsztat uzmysłowił mi na czym polega mój problem z przejściem na zdrowy tryb życia i sądzę, że może to też pomóc innym. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, ponieważ nie wiedziałam czego spodziewać się po tym spotkaniu, a wychodzę z bardzo ciekawymi wnioskami i spostrzeżeniami. Nie sądziłam, że mogę dowiedzieć się czegoś nowego na temat diety i zdrowego stylu życia, a okazało się, że powinnam całkowicie zmienić swoje myślenie.

| Uczestniczka warsztatów "Możesz schudnąć"

Nawet jeśli odchudzam się od 10 lat nauczyłam się nowych rzeczy i to nie o jedzeniu, sporcie itp. tylko o sobie.

| Uczestniczka warsztatów "Możesz schudnąć"

Najbardziej podobała mi się otwartość i szczerość, nie musiałam obawiać się wyrażania własnych opinii.

| Uczestniczka warsztatów "Możesz schudnąć"

Najbardziej podobały mi się praktyczne i życiowe przykłady i sposoby na zdrowy styl życia oraz podniesienie swojego poczucia wartości. Jestem bardzo usatysfakcjonowana dzisiejszymi warsztatami, które dały mi niesamowitą siłę do działania i samodoskonalenia się (...). Porady psychodietetyczne bardzo pomogły mi z moimi problemami i dały siłę do dalszego rozwoju. Warsztaty bardzo życiowe i przekładające się na prawdziwe zmiany w życiu jako kobiety i człowieka"

Kasia Wójcik | Uczestniczka warsztatów "Dieta i styl"

Zdecydowanie polecam te warsztaty ze względu na cenne wskazówki dla zdrowego samopoczucia w pełnym zakresie. Biorę hasło: Atrakcyjność to stan umysłu.

Bogusia | Uczestniczka warsztatów "Dieta i stylć"

Warsztat poleciłabym córce, przyjaciółce, koleżankom.

Jolanta | Uczestniczka warsztatów "Dieta i styl"