Life coaching
Pewna siebie każdego dnia
Czy masz chwile, w których brakuje Ci wiary we własne możliwości? Czujesz się niewystarczająco ciekawa, by stworzyć udany związek? Niewystarczająco kompetentna, by dostać podwyżkę lub prowadzić własny biznes?

Niewystarczająco odpowiedzialna, aby być dobrą matką? Wiem, że ciężko jest się do tego przyznać, ale niemal każda kobieta w jakimś stopniu doświadcza zbyt niskiej pewności siebie. Wtedy do głosu dochodzi wewnętrzny krytyk, który powstrzymuje przed działaniem.

A teraz wyobraź sobie, że akceptujesz siebie z wszystkimi niedoskonałościami. Masz świadomość swoich mocnych stron. Znasz ograniczające Cię przekonania i potrafisz je zwalczyć. Dzięki temu podejmujesz trafne decyzje. Żyjesz w sposób zrównoważony – w zgodzie z własnymi wartościami. Nie tylko potrafisz sprecyzować cel, ale też odważnie dążysz do jego realizacji. Bez wymówek.

Czy potrafisz sobie to wyobrazić? Być może teraz wydaje Ci się to trudne. Poczucie własnej wartości jest niezbędne do tego, aby Twoje życie się zmieniło. Pewność siebie to proces, który buduje się krok po kroku. Dlatego jako life coach towarzyszę Ci w drodze z punktu, w którym jesteś teraz do punktu, do którego chcesz dotrzeć. Nawet, jeśli dziś wciąż nie wiesz, w którą pójść stronę. W każdej chwili możesz rozpocząć pracę nad sobą.

Program Pewna siebie każdego dnia jest dla kobiet, które:

Przy moim wsparciu poznasz samą siebie, dzięki czemu:

Jak wygląda współpraca

Program coachingowy ma formę sesji. Zazwyczaj jest to 6-10 spotkań. Ich częstotliwość zależy od Twoich potrzeb.

Podczas pierwszej sesji przedstawiasz ogólnie swoje oczekiwania. Wsłuchuję się w Twoje potrzeby i opowiadam, jak coaching pomoże Ci dokonać upragnionej zmiany. Zadam Ci kilka pytań, które pozwolą określić wstępny cel współpracy oraz dobrać odpowiednie narzędzia coachingowe.

Jeśli poczujesz się komfortowo, podejmiesz decyzję o współpracy. Wtedy ustalimy szczegóły, czyli ilość sesji oraz terminy.

Kolejnym etapem są sesje właściwe – spotykamy się co tydzień, potem rzadziej.

Sesje służą przygotowaniu Cię do działania. Twoja praca będzie odbywać się przede wszystkim między sesjami. W tym celu przygotuję dla Ciebie specjalne zadania.

Forma wspólpracy

Cena

1 sesja w gabinecie (ok. 1 godziny): 200 zł
1 sesja Skype/rozmowa telefoniczna (ok. 1 godziny): 180 zł

PAKIET: 6 sesji i więcej

1 sesja w gabinecie: 140 zł
1 sesja Skype/rozmowa telefoniczna: 120 zł

PAKIET: 10 sesji

1 sesja w gabinecie: 130 zł
1 sesja Skype/rozmowa telefoniczna: 110 zł

Zapraszam Cię na pierwszą sesję, podczas której lepiej się poznamy. Dowiesz się wtedy, czym dokładnie jest life coaching i w jaki sposób może Ci pomóc. Po pierwszej rozmowie podejmiesz decyzję, czy chcesz rozpocząć proces coachingowy – emocjonującą podróż w głąb siebie.